bus auto fiets
Menu
Woningtype E-ai exterieur-best-de hoven fase 1-small.jpg
Woningtype C, D en E-ai interieur-best-de hoven-small.jpg

Hoekwoning type E - deelplan 1

Alles verkocht

Over het woningtype

Deze twee hoekwoningen van het type E liggen aan een brede laan in een kleinschalig blokje van vijf woningen. De woningen hebben een beukmaat (breedte) van 5,40 meter en een inpandige diepte van 9,10 meter. De rood-oranje genuanceerde gevel met lichtgrijze spekbanden, de kozijnen met roedeverdeling en de luifels boven de voordeuren geven deze woningen een klassieke uitstraling.

Door de zijentree hebben de hoekwoningen van het type E3 een andere indeling van de hal op de begane grond. Ook bij dit woningtype ligt de keuken aan de voorzijde en is de woonkamer op de zonnige achtertuin gericht. Met 3 slaapkamers en een complete badkamer op de eerste verdieping en een ruime zolder met mogelijkheid voor een extra kamer is ook dit een ideale gezinswoning. Door de brede percelen hebben de hoekwoningen tevens een eigen oprit.

Kenmerken

Bouw
Type woning Hoekwoning type E - deelplan 1
Deelplan de Hoven - deelplan 1 Meer over dit deelplan
Energieprestatienorm. ** BENG
Gasvrije woning Ja
Soort verwarming luchtwaterwarmtepomp
Zonnepanelen Ja
Indeling
Aantal slaapkamers 3
Aantal badkamers 1
Badkamer voorzieningen douche, toilet, wastafel
Badkamer niveau topline
Keuken niveau keukencheque
Aantal woonlagen 3
Parkeergelegenheid oprit
Oppervlakte en inhoud
Gebruiksoppervlakte 123 m2
Perceeloppervlakte 219 m2 - 229 m2
Inhoud 471 m3
Berging houten berging
Tuin
Tuin type aan te leggen
Ligging zuid
Diepte tuin ca. 12 m
Tuin breedte ca. 9 m
Tuin oppervlakte ca. 99 m2 - 109 m2

Waar gaat jouw voorkeur naar uit?

Klik voor meer informatie

{{ plot.PlotNr }} - {{ plot.ObjectTypeName }}
Verkocht

{{ plot.PlotNr }}. {{plot.PlotType}}

{{ plot.PlotCubicContents }} m3 Inhoud {{plot.LivingSurface}} m2 Gebruiksopp. {{plot.PlotSurface}} m2 Kavelopp. {{plot.RoofTerraceSurface}} m2 Dakterrasopp.
De kavel is toegevoegd Deze kavel is verkocht

Legenda

Binnenkort in verkoop
Beschikbaar
Optie
Verkocht
Kavelkaart-de hoven van aarlesche erven-best.jpg

Update

Interesse in de Hoven?

Interesse in de Hoven?

Na de succesvolle verkoop van de eerste 3 fases van de Hoven van Aarlesche Erven, komt het vierde deelplan eraan! Hier is ruimte voor 7 vrije kavels waarop jij je droomwoning kunt bouwen. Interesse? Meld je aan voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte.

Aanmelden nieuwsbrief